Bel ons: +31(0)26-4455751

call us

info@grootwarnsborn.nl

mail us

Restaurant La Belle Source

Ons restaurant La Belle Source maakt deel uit van de 500 beste restaurants van Nederland. Dit is natuurlijk niet zonder reden. Het restaurant is gelegen in het mooie Arnhem en biedt een groot arrangement van diverse dagverse en regionale producten. Bij dit restaurant in Arnhem kun je kiezen voor een 2, 3, 6, 7 en 8 gangen menu. U heeft dus volop keuze! Daarnaast zijn wij alle dagen van de week geopend. Bekijk ook de positieve recensies op Tripadvisor. Voor meer informatie kunt u altijd contact met ons opnemen.

Restaurant La Belle Source Lunch Menu: 

2 gangen   €52,50

3 gangen   €65,00

Restaurant La Belle Source Diner Menu: 

6 gangen   €95.-

7 gangen   €105.-

8 gangen   €115.-

Brasserie de Bron

Natuurlijk bent u ook welkom in onze Brasserie de Bron waar, net als in restaurant La Belle Source, de nadruk ligt op verse en lokale producten. De meeste producten komen van ons eigen landgoed. Producten waar u aan kunt denken zijn: honing, vlees en onze heerlijke eigen wijn ‘De Bruisende Barones’.

Voor maar liefst 45 euro krijgt u bij Brasserie de Bron in Arnhem een heerlijk 3 gangen menu. Per gang heeft u de keuze uit: vegetarisch, vis en vlees. Voor vragen of verzoeken kunt u bij ons terecht.

Gangen keuzemenu “De Bron” €45,00

Voorgerecht

STEAK TARTAAR
Truffel crème, peterseliewortel, beukenzwam, getoast brood

HUISGEROOKTE ZALM
Hazelnoot, granny smith, sechuan mayonaise

TERRINE VAN AARDAPPEL EN OUDE KAAS
Pecorino ijs, gekonfijte shii take, krokant bladerdeeg

Hoofdgerecht

GEBAKKEN KALFSSUKADE
Geroosterde bimi, gerookte aardappel, eigen jus

ZEEBAARS
Brandade van spruit en paling, shii take, beurre blanc

GNOCCHI VAN AARDPEER
Hazelnoot, salie saus, eekhoorntjesbrood

TOURNEDOS
Mousseline epoisse, saus cantharel, gekonfijte zuurkool (meerprijs € 18,-)

EVENTUEEL BIJ HOOFDGERECHT
Friet met mayonaise (meerprijs €4.50)
Groene salade (meerprijs €4.00)

Dessert

BAVAROISE VAN PASSIEVRUCHT
Mango sorbet, meringue kaffir limoen, avocado saus

PUMPKIN SPICE CAKE
Chocolade crème, specerijen ijs, kastanje schuim, mandarijn

KAASPLANK
Suikerbrood, honingraat, vijg (meerprijs €5,-)

 

Neem contact op